O PROJEKTU MŮJ STÁNEK

MůjStánek.cz je jakési online tržiště, kde nabízí své zboží, služby a výrobu na zakázku několik řemeslníků a prodejců.

Na jedné stránce najdete dárky pro celou rodinu a také si sami vyberete svůj suvenýr…


2009

Někdy v tomhle roce vznikl Můj stánek – a to doslova.

Prostě jsme nakoupili a vyrobili dřevěné hračky, zbraně a další výrobky a vyrazili jsme na jarmark do vedlejšího města. O náš stánek byl celkem zájem, stálých zákazníků přibývalo a tak jsme postavili druhý dřevěný stánek a už jsme jezdili na více jarmarků.

2011

Postupem času jsme se z poutí přeorientovali na historické bitvy, hradní a zámecké jarmarky, městské slavnosti a další historické akce. Náš stánek proto potkáte na největších českých bitvách – například bitva na Bílé hoře, bitva u Lipan, bitva o Notorburg, Libušínská bitva a na spoustě dalších.

2013

Na časté dotazy spokojených zákazníků ve stánku “kde vás zase najdeme, nebo jste na webu ?” jsme zareagovali právě vytvořením webových stránek www.MujStanek.cz které se zaměřovaly převážně na výrobu a prodej dřevěných a laserem gravírovaných suvenýrů.

2015

První velké zakázky na výrobu suvenýrů a doplňkových předmětů pro zooparky (Biopark Štít a ZOOpark Stěžery) muzea (Papírových modelů, zemědělských strojů…), a dalších (Země Keltů, Obří akvárium…) a spolupracujeme s nimi dodnes.

2017

Už máme 4 stánky a přes letní sezonu jezdíme s brigádníky po celém česku s našimi stánky. Suvenýry vyrábíme i na některé akce, na kterých prodáváme – tyto suvenýry zakoupíte pouze na našem stánku a často slouží jako jediné upomínkové předměty, které se na těchto bitvách a jarmarcích dají sehnat.

2019

www.MujStánek.cz se mění na webové tržiště, kde najdete spoustu našeho prodejního “stánkového” sortimentu a také jsme přidali zakázkovou výrobu SPZ tabulek na přání, FOTO hrnečky a FOTOpuzzle a výrobu gelových svíček.

2021

Opět jsme trochu povyrostli – již máme 2 partnerské kamenné prodejny, kde si můžete zakoupit náš sortiment (fungují také jako místo pro osobní vyzvednutí objednávky), přes turistickou sezonu máme několik stálých stánků se suvenýry na turistických místech, jezdíme se stánky po celé české republice na bitvy, jarmarky a městské slavnosti (ve všech našich stáncích lze platit bezkontaktně) a také stále rozšiřujeme sortiment od výrobců a prodejců na našem online webovém tržišti.

2023

Již 10. rokem jede online webové tržiště, kde seženete suvenýry pro svoji akci, objednáte netradiční a originální dárek pro své milované a hlavně doufáme, že se budete často a rádi vracet. Do nabídky MůjStánek.cz jsme přidali Tajnou Bednu a vyrábíme více druhů suvenýrů od placek, gravírovaných maličkostí a předmětů se sublimačním potiskem.

Staráme se také o rozhlednu Barborka v obci Horní Raškovice, kde přes letní sezonu máme otevřený obchůdek se suvenýry a také pořádáme kulturní akce.

Stále se rozrůstáme a tak náš sortiment seženete již v 5 kamenných obchodech.